Mieszkania Jelenia Góra - Nieruchomości

Kielar
Menu

Napisz do mnie
Obrót nieruchomościami

NIERUCHOMOŚCI KIELAR jest firmą, która oferuje kompleksową obsługę klienta od informacji o rynku do sfinalizowania transakcji. W swojej ofercie posiadamy pełną gamę nieruchomości zabudowanych i niezabudowanych, grunty rolne, działki budowlane, obiekty poprzemysłowe i turystyczne; domy, lokale mieszkalne i użytkowe, pensjonaty, pałace, gospodarstwa rolne i agroturystyczne. Mamy do sprzedania również zakłady produkcyjne działające i dobrze prosperujące. Klientom zagranicznym zapewniamy obsługę prawną przy zakładaniu firm, uzyskaniu zgody ministra na zakup nieruchomości, reprezentowaniu w przetargach itp.

Licencja zawodowa pośrednika w obrocie nieruchomościami nr 3290.

Aby sprzedać nieruchomość
Wystarczy udać się do naszego biura lub zadzwonić do nas. Zbierzemy wszelkie niezbędne dane potrzebne do sporządzenia oferty, w razie potrzeby udamy się na miejsce, aby zebrać dodatkowe informacje oraz zrobić zdjęcia. Każda nieruchomość trafia automatycznie do systemu gromadzącego oferty dla potencjalnych klientów, do lokalnej prasy i na stronę www. Wszystkie nieruchomości są szczegółowo sprawdzane pod kątem prawnym. Nasi klienci nie muszą posiadać aktualnej wiedzy na temat rynku nieruchomości. Przedstawimy najświeższe analizy rynku wraz ze średnimi cenami oraz przykładowe oferty podobnych nieruchomości. Na tej podstawie możemy wspólnie ustalić, jaką cenę wystawimy w ofercie.

Aby kupić nieruchomość
Umów się z nami poprzez infolinię lub bezpośrednio w biurze. Podczas spotkania klienci poznają szczegóły oferty oraz warunki współpracy. Otrzymują ofertę ściśle dopasowaną do określonych wytycznych. Nasze doradztwo jest całkowicie bezpłatne. Dopiero w momencie, gdy klienci zdecydują się na zakup nieruchomości z naszej oferty, pobieramy wynagrodzenie w wysokości 3% + VAT od wartości transakcji. W cenie zawarta jest pełna obsługa transakcji, począwszy od sprawdzenia stanu prawnego nieruchomości, poprzez zebranie wszystkich niezbędnych dokumentów, a skończywszy na zaoferowaniu usług współpracujących z nami notariuszy, na warunkach znacznie atrakcyjniejszych od rynkowych.

Aby inwestować
Warto się z nami spotkać bez względu na to, czy jest to dla klienta pierwszy kontakt z inwestowaniem w nieruchomości, czy już dysponuje pokaźnym portfelem nieruchomości zakupionych inwestycyjnie. Dodatkowym ułatwieniem jest nasza pomoc w późniejszej sprzedaży nieruchomości i uwolnieniu zainwestowanych środków.


© 2016 Kielar Nieruchomości Jelenia Góra | All Rights Reserved | Za pozycjonowanie tego serwisu odpowiada Sunrise System
koparki kołowe kominkigdynia.pl Redskip Wrocław wywóz gruzu