Mieszkania Jelenia Góra - Nieruchomości

Kielar
Menu

Napisz do mnie
O firmie

     Firma nasza działa na rynku polskim od 1994 roku. Głównym terenem działania firmy to okolice Kamiennej Góry o promieniu 70 km. Współpracujemy również z pośrednikami w województwach dolnośląskim i wielkopolskim oraz z agencją z Hiszpanii. Zapewniamy kompleksową obsługę klienta w zakresie obrotu nieruchomościami, od informacji o rynku do sfinalizowania transakcji. Klientom zagranicznym zapewniamy obsługę prawną przy zakładaniu firm, uzyskaniu zgody ministra na zakup nieruchomości, reprezentowaniu w przetargach itp. W swojej ofercie posiadamy pełną gamę nieruchomości zabudowanych i niezabudowanych, także pod zabudowę (z aktualną decyzją o warunkach zabudowy); grunty rolne, działki budowlane, obiekty poprzemysłowe i turystyczne; domy, lokale mieszkalne i użytkowe, pensjonaty, pałace, gospodarstwa rolne i agroturystyczne. Mamy do sprzedania również zakłady produkcyjne działające i dobrze prosperujące. Oferujemy profesjonalne i kompleksowe usługi w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Gwarantujemy korzystne warunki współpracy oraz bezpieczeństwo transakcji. Służymy doradztwem z zakresu lokalnego rynku nieruchomości oraz pomocą prawną.

Korzystamy z wielu możliwości dotarcia do klientów:

  • emisja ogłoszeń w lokalnej prasie
  • codzienna aktualizacja ofert na naszej stronie internetowej
  • tematyczne portale internetowe
  • stały kontakt z klientem
  • baza danych MLS

     Głównym założeniem naszego biura jest spełnianie oczekiwań naszych Klientów, dlatego za najważniejszy element naszej pracy uważamy prawidłowe rozpoznanie Państwa potrzeb i wymagań. Gwarantujemy profesjonalną, kompleksową i rzetelną obsługę oraz indywidualne podejście do każdego klienta. Działamy szybko i efektywnie. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, a za najważniejszą rzecz w naszej pracy uważamy poznanie jego potrzeb i oczekiwań.

Licencja zawodowa pośrednika w obrocie nieruchomościami nr 3290.
Ubezpieczenie: polisa ubezpieczeniowa OC – PZU Seria E nr 0055086.

Zapraszam do współpracy
Renata Kielar 


© 2016 Kielar Nieruchomości Jelenia Góra | All Rights Reserved | Za pozycjonowanie tego serwisu odpowiada Sunrise System
kominkigdynia.pl Redskip Wrocław wywóz gruzu